Kouba Cup 2021 - chlapci

Skupina A

Datum/ místo

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Střelci

24.8.2021/Okříšky

9:00

FS Praha

Zlínský KFS

7:1 ( 4:0)

Wölfl 2x, Moudrý, Belžík, Čížek, Sosna, Penxa / Hubáček

24.8.2021/Okříšky

10:30

Pardubický KFS

Jihočeský KFS

2:1 (1:1)

Zelinger, Dostál / Šátava

24.8.2021/Okříšky

15:00

Zlínský KFS

Pardubický KFS

1:1 (0:0)

Hellebrand / Dostál

24.8.2021/Okříšky

15:30

ZRUŠENO

ZRUŠENO

-

-

24.8.2021/Okříšky

17:00

ZRUŠENO

ZRUŠENO

-

-

25.8.2021/Okříšky

9:00

Jihočeský KFS

Zlínský KFS

2:0 ( 1:0)

Plch, Šátava

25.8.2021/Okříšky

10:30

FS Praha

Pardubický KFS

5:0 (2:0)

Nechvátal 2x, Sosna, Penxa, Krivosheev

25.8.2021/Okříšyy

15:00

Jihočeský KFS

FS Praha

0:6 (0:2)

Nechvátal 3x, Palivec, Moudrý, Poturnay

25.8.2021/Okříšky

15:30

ZRUŠENO

ZRUŠENO

-

-

25.8.2021/Okříšky

17:00

ZRUŠENO

ZRUŠENO

-

-

Pořadí

Tým

Skóre

Body

1.

FS Praha

18:1

9

2.

Pardubický KFS

3:7

4

3.

Jihočeský KFS

3:8

3

4.

Zlínský KFS

2:10

1

5.

-

-

-

Západoslovenský FS je z turnaje odhlášen.

Skupina B

Datum/ místo

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Střelci

24.8.2021/Lipník

9:00

KFS Vysočina

Středočeský KFS

1:3 (1:2)

Ficek / Magada 2x, Nikl

24.8.2021/Lipník

10:30

Ústecký KFS

Jihomoravský KFS

1:0 (0:0)

Kodeš

24.8.2021/Lipník

14:00

Olomoucký KFS

KFS Vysočina

4:1 (1:0)

Machů 2x, Páleník, Siegl / Stratil

24.8.2021/Lipník

15:30

Středočeský KFS

Ústecký KFS

1:2 (0:0)

Abrhám / Březina, Matkovič

24.8.2021/Lipník

17:00

Olomoucký KFS

Jihomoravský KFS

1:1 ( 0:0)

Synevych / Mezník

25.8.2021/Lipník

9:00

Ústecký KFS

Olomoucký KFS

0:2 (0:0)

Závodský 2x

25.8.2021/Lipník

10:30

Jihomoravský KFS

Středočeský KFS

2:1 (2:0)

Vizinger, Konečný / Kareš

25.8.2021/Lipník

14:00

KFS Vysočina

Ústecký KFS

0:3 (0:3)

Březina 3x

25.8.2021/Lipník

15:30

Středočeský KFS

Olomoucký KFS

4:1 (1:1)

Zápotočný 2x, Němec, Vaňkát / Doležel

25.8.2021/Lipník

17:00

Jihomoravský KFS

KFS Vysočina

5:0 (2:0)

Švancara 3x, Mezník, Krištof

Pořadí

Tým

Skóre

Body

1.

Ústecký KFS

6:3

9

2.

Jihomoravský KFS

8:3

7

3.

Olomoucký KFS

8:6

7

4.

Středočeský KFS

9:6

6

5.

KFS Vysočina

2:15

0

Skupina C

Datum/ místo

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Střelci

24.8.2021/Výčapy

9:00

Liberecký KFS

Moravskoslezský KFS

1:7

Hanč / Drozd 2x, Wrana, Slončík, Binar, Kapler, Řeháček

24.8.2021/Výčapy

10:30

Plzeňský KFS

Královéhradecký KFS

1:1

Panoš / Sehnoutka

24.8.2021/Výčapy

14:00

Karlovarský KFS

Liberecký KFS

1:0

Holba

24.8.2021/Výčapy

15:30

Moravskoslezský KFS

Plzeňský KFS

4:1

Míček, Drozd, Višňa, Slončík / Císař

24.8.2021/Výčapy

17:00

Karlovarský KFS

Královéhradecký KFS

0:6

Veselý 3x, Sehnoutka 2x, Pšenička

25.8.2021/Výčapy

9:00

Plzeňský KFS

Karlovarský KFS

3:0

Kubrycht, Kdolský, Šneberger

25.8.2021/Výčapy

10:30

Královéhradecký KFS

Moravskoslezský KFS

1:3

vlastní / Frýdl 2x, Drozd

25.8.2021/Výčapy

14:00

Liberecký KFS

Plzeňský KFS

0:3

Panoš, Růžička, Arnošt

25.8.2021/Výčapy

15:30

Moravskoslezský KFS

Karlovarský KFS

6:0

Slončík, Wrana, Horsinka, Zastrešek, Binar, Horniak

25.8.2021/Výčapy

17:00

Královéhradecký KFS

Liberecký KFS

4:1

Veselý, Sehnoutka, Brzek, Jelínek / Ondráček

Pořadí

Tým

Skóre

Body

1.

Moravskoslezský KFS

20:3

12

2.

Královéhradecký KFS

12:5

7

3.

Plzeňský KFS

8:5

7

4.

Karlovarský KFS

1:15

3

5.

Liberecký KFS

2:15

0

O umístění

O 13.-15.místo

Datum/ místo

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Střelci

26.8.2021/Jaroměřice n.R.

9:00

KFS Vysočina

Liberecký KFS

3:0

Palán 2x, Ficek

O 10.-12.místo

Datum/ místo

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Střelci

26.8.2021/Stařeč

9:00

Zlínský KFS

Středočeský KFS

0:2 (0:1)

Havelka, Ruta

26.8.2021/Stařeč

10:30

Středočeský KFS

Karlovarský KFS

1:2 ( 0:1)

Vaňkát / Putera 2x

26.8.2021/Stařeč

12:00

Karlovarský KFS

Zlínský KFS

2:5 (0:3)

Dušek, Komárek / Hellebrand, Kulyk, Hrbáček, Barbořík, Hanák

O 7.-9.místo

Datum/ místo

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Střelci

26.8.2021/HFK Třebíč

9:00

Jihočeský KFS

Olomoucký KFS

1:0 (0:0)

Šátava

26.8.2021/HFK Třebíč

10:30

Olomoucký KFS

Plzeňský KFS

1:2 (0:1)

Přibylka / Büchner, Panoš

26.8.2021/HFK Třebíč

12:00

Plzeňský KFS

Jihočeský KFS

2:2 (1:1)

Řáda 2x / Krejza, Markovec

O 4.-6.místo

Datum/ místo

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Střelci

26.8.2021/Borovina

9:00

Pardubický KFS

Jihomoravský KFS

2:2

Bečička, Vašek / Vizinger 2x

26.8.2021/Borovina

10:30

Jihomoravský KFS

Královehradecký KFS

0:2

Kameník, Veselý

26.8.2021/Borovina

12:00

Královehradecký KFS

Pardubický KFS

2:3

Ponikelský, Veselý / Zelinger 2x, Koblížek

O 1.-3.místo

Datum/ místo

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Střelci

26.8.2021/Spartak Třebíč

9:45

FS Praha

Ústecký KFS

6:1

Penxa 2x, Nechvátal 2x, Moudrý, Belžík / Březina

26.8.2021/Spartak Třebíč

11:15

Ústecký KFS

Moravskoslezský KFS

0:1

Slončík

26.8.2021/Spartak Třebíč

12:45

Moravskoslezský KFS

FS Praha

0:0

/

Tabulka střelců

Pořadí

Jméno

Kraj

Počet branek

1.

Nechvátal

FS Praha

7

2.

Veselý

Královehradecký KFS

6

3.

Březina

Ústecký KFS

5

Penxa

FS Praha

4

Drozd

Moravskoslezský KFS

4

Sehnoutka

Královehradecký KFS

4

Slončík

Moravskoslezský KFS

4

Švancara

Jihomoravský KFS

3

Vizinger

Jihomoravský KFS

3

Šátava

Jihočeský KFS

3

Moudrý

FS Praha

3

Zelinger

Pardubický KFS

3

Magada

Středočeský KFS

2

Vaňkát

Středočeský KFS

2

Zápotočný

Středočeský KFS

2

Wölfl

FS Praha

2

Sosna

FS Praha

2

Belžík

FS Praha

2

Machů

Olomoucký KFS

2

Závodský

Olomoucký KFS

2

Dostál

Pardubický KFS

2

Frýdl

Moravskoslezský KFS

2

Binar

Moravskoslezský KFS

2

Wrana

Moravskoslezský KFS

2

Panoš

Plzeňský KFS

2

Řáda

Plzeňský KFS

2

Mezník

Jihomoravský KFS

2

Putera

Karlovarský KFS

2

Ficek

Vysočina KFS

2

Palán

Vysočina KFS

2

Hellebrand

Zlínský KFS

2

Plch

Jihočeský KFS

1

Krejza

Jihočeský KFS

1

Markovec

Jihočeský KFS

1

Pšenička

Královehradecký KFS

1

Brzek

Královehradecký KFS

1

Meduna

Královehradecký KFS

1

Jelínek

Královehradecký KFS

1

Kameník

Královehradecký KFS

1

Ponikelský

Královehradecký KFS

1

Hanč

Liberecký KFS

1

Ondráček

Liberecký KFS

1

Řeháček

Moravskoslezský KFS

1

Kapler

Moravskoslezský KFS

1

Míček

Moravskoslezský KFS

1

Višňa

Moravskoslezský KFS

1

Horniak

Moravskoslezský KFS

1

Zástřešek

Moravskoslezský KFS

1

Horsinka

Moravskoslezský KFS

1

Bečička

Pardubický KFS

1

Vašek

Pardubický KFS

1

Koblížek

Pardubický KFS

1

Císař

Plzeňský KFS

1

Kubrycht

Plzeňský KFS

1

Kdolský

Plzeňský KFS

1

Šneberger

Plzeňský KFS

1

Arnošt

Plzeňský KFS

1

Růžička

Plzeňský KFS

1

Nikl

Středočeský KFS

1

Abrhám

Středočeský KFS

1

Kareš

Středočeský KFS

1

Němec

Středočeský KFS

1

Havelka

Středočeský KFS

1

Ruta

Středočeský KFS

1

Kodeš

Ústecký KFS

1

Matkovič

Ústecký KFS

1

Stratil

Vysočina KFS

1

Hubáček

Zlínský KFS

1

Hrbáček

Zlínský KFS

1

Kulyk

Zlínský KFS

1

Hanák

Zlínský KFS

1

Barbořík

Zlínský KFS

1

Čížek

FS Praha

1

Krivosheev

FS Praha

1

Palivec

FS Praha

1

Poturnay

FS Praha

1

Holba

Karlovarský KFS

1

Dušek

Karlovarský KFS

1

Komárek

Karlovarský KFS

1

Páleník

Olomoucký KFS

1

Siegl

Olomoucký KFS

1

Synevych

Olomoucký KFS

1

Doležel

Olomoucký KFS

1

Konečný

Jihomoravský KFS

1

Krištof

Jihomoravský KFS

1

Individuální ocenění

Nejlepší hráč

Březina Aleš

Ústecký KFS

Nejlepší brankář

Obdržálek Marek

Pražský FS

Nejlepší střelec

Nechvátal Matyáš

Pražský FS

Konečné pořadí

1.

FS Praha

2.

Moravskoslezský KFS

3.

Ústecký KFS

4.

Pardubický KFS

5.

Královéhradecký KFS

6.

Jihomoravský KFS

7.

Plzeňský KFS

8.

Jihočeský KFS

9.

Olomoucký KFS

10.

Zlínský KFS

11.

Středočeský KFS

12.

Karlovarský KFS

13.

KFS Vysočina

14.

Liberecký KFS